Prague Colonial
 
HomeRoomsFacilities
LocationReservation
Tour Info
Contact

KatedrálaCentrumTOPlistPríma internet[ZDROJ.cz]

ATLAS.CZ
S e z n a m

O nás - Ubytování v soukromí, San José, Kostarika

Náš domácí penzión zameřený na českou a slovenskou klientelu se  nachází v jedné z nejkrásnějších čtvrtí San José, která se jmenuje Rohmoser. Ležíme  50 metrů od České ambasády a 200 metrů od Ambasády Spojených států Amerických.Dříve jsme provozovali náš penzion přímo ve středu města San José, ale BOHUŽEL po velice špatných zkušenostech s některými českými krajany, kteří zde žijí a živí se podvody s realitami jsme zvolili nové místo.Jsme rádi, že za nás hovoří reference a spousty spokojených zákazníků, které máme.  Dalším důvodem, proč jsme se přestěhovali byla vysoká hlučnost místních obyvatel po večerech, kteří milují zpěv a karaoke a především také bezpečnost našich hostů, protože četnost drobných krádeží je v centru města  vysoká, především potom po večerech. Metropole zemí latinské Ameriky se také liší od metropolí evropských, vyhledem k tomu, že v centrech hlavních měst nejsou témeř žádné kulturní památky a do center se směřují ty nejlevnější  obchody, což na sebe navazuje spoustu drobných zlodějíčků a podvodníků. 

Nyní Vám můžeme nabídnout ještě lepší zázemí, než kdykoliv dříve. Z naší restaurace můžete tiše obdivovat krásné panorama zdejších hor, které obklopují San José. Zdarma si potom v rámci služeb můžete využít služeb internetu a informovat svoje nejbližší o svých čerstvých zážitcích z naší pohádkové země. Odpoledne si potom můžete vychutnat vyhlášenou a jednu z nejlepších káv v tropické záhradce. Pokud máte chuť užít si místního shonu a jít se podívat do centra San José, máte to cca 10 minut městskou dopravou.

Pomůžeme a poradíme Vám s místy, která je vhodné navštívit a kterým je naopak dobré se vyvarovat. Zajistíme veškeré potřebné rezervace, dokumenty a další náležitosti, které by jste mohli potřebovat při Vaší turistické či obchodní návštěvě Kostariky.Pokud si přejete  pronajmout auto, nemusíte nikde bloudit a hledat nejpříznivější společnost, protože my Vám nabídneme ty nejlepší automobily různých kategorií za nejvýhodnějších podmínek a Vaše auto Vám bude přistaveno až k našemu hotelu.Zařídíme Vám také další atrakce, které bz jste si neměli nechat při Vaší návštěvě ujít jako výlety na sopky Poas, Arenal, Irazu jedinečné Canopy tour, Rafting, návštěvu deštného pralesu, návstěvy národních parků Manuel Antonio, Monteverde, Corcovado, Gandoca Manzanillo, pozorování delfínů, sportovní rybaření. A to vše s pravým českým zázemím..

Kde nás najdete

  • Naše adresa je následující : CASA CHECA, ROHRMOSER,  de la Embajada de los Estados Unidos 200 mts oeste, 200 mts norte, 50 mts este.(Pokud na letišti předáte tuto adresu jakémukoliv taxikáři, jednoduše nás najdete)
  • V případě, že nás nebudete moci najít, zavolejte nám na naše telefonní číslo               (+506) 296 - 61 34 nebo 834 - 7101 a my Vás k nám navedeme, nebo si Vás přijedeme vyzvednout
  • Jedinečné ceny (Pokoje již od $25 včetně bohaté snídaně plné tropického ovoce a tradičniho Pinta). 
  • Kromě veškerých informací u nás obdržíte také různé mapy a další materiály, které by se Vám mohli hodit během návštěvy Kostariky.
  • Pro další informace nás kontaktujte na emailu: casacheca@latinmail.com
  • Prohlídněte si foto z expedice Kostarika 2003 na www.mujweb.cz/www/expcostarica/

 

[Home][Pokoje][Příslušenství][Kde nás najdete][Rezervace][Výlety][Kontakty]
Copyright(c) 2002 Praga Colonial S.A. design company. All rights reserved.

[Hit Counter]